Liosta Tosaithe 2013

Tá an córas iontrála dúnta faoi dheireadh agus tá 51 ainmneacha – líon fiúntach snámhaithe – san áireamh againn i gcomhair eachtra na bliana seo. Is féidir leat na daoine go léir a bhfuil a n-ainmneacha curtha san áireamh a fheiscint ar an liosta seo:

Ainm Iomlán

Club Snámha

Am Measta

47

Bryan Keane

Templeogue SC

00:18:00

60

Sarah Early

Templeogue SC

00:20:00

66

Ned Denison

Sandycove Island SC

00:24:00

70

Gavin Noble

Sandycove Island SC

00:26:00

72

Maeve Ryan

Dolphin SC

00:26:00

77

Carol Cashell

Dolphin SC

00:28:00

78

Una McIntosh

Cork Masters SC

00:28:00

79

Owen O’Keefe

Fermoy SC

00:28:30

80

Donal Fitzpatrick

Mallow Masters SC

00:30:00

81

Lizzie Lee

Sandycove Island SC

00:30:00

82

Nick Mulcahy

Cork Masters SC

00:30:00

83

Ciarán Murphy

Fermoy SC

00:31:00

84

Brian O’Shea

Sandycove Island SC

00:32:00

85

Declan O’Keeffe

Fermoy SC

00:32:00

86

Karen Sheehan

Fermoy SC

00:32:00

87

Mona Sexton

Fermoy SC

00:32:32

88

Liadha Hourihane

Dolphin SC

00:34:00

89

Martin Saunders

Mallow Masters SC

00:34:00

90

Ellen Brooks

Fermoy SC

00:34:16

91

Angela Stubbs

Cork Masters SC

00:35:00

92

Iain MacCallum

Fermoy SC

00:35:00

93

Stacey Hegarty

Fermoy SC

00:35:00

94

Conor Power

Carrick Dippers SC

00:36:00

95

John Conroy

Cork Masters SC

00:36:00

96

Paul Noonan

Fermoy SC

00:36:00

97

Mary Brooks

Fermoy SC

00:37:00

98

Dave Mulcahy

Fermoy SC

00:38:00

99

Eoin O’Riordan

Sandycove Island SC

00:38:00

100

Adrian Healy

Mallow Masters SC

00:39:00

101

David Dowling

Fermoy SC

00:39:00

102

Sandra Howard

Mallow Masters SC

00:39:00

103

Anna Maria Mullally

Sandycove Island SC

00:40:00

104

David Merriman

Sandycove Island SC

00:40:00

105

Fergus Galvin

Sandycove Island SC

00:40:00

106

Grace Corbett

Fermoy SC

00:40:00

107

Kevin Power

Sandycove Island SC

00:40:00

108

Mary Collins

Fermoy SC

00:40:00

109

Róisín Lewis

Sandycove Island SC

00:40:00

110

Sebastian Wójs

Cork Triathlon Club

00:40:00

111

Adam Blaiklock

Fermoy SC

00:42:00

112

Anna Sheehan

Fermoy SC

00:45:00

113

Ciara MacCallum

Fermoy SC

00:45:00

114

Kurt Malmstrom

Fermoy SC

00:45:00

115

Maeve Mulcahy

Dolphin SC

00:45:00

116

Tom McCarthy

Sandycove Island SC

00:46:00

117

Adrian O’Hara

Fermoy SC

00:50:00

118

Anne Sheehy

Sandycove Island SC

00:50:00

119

Denis Condon

Sandycove Island SC

00:50:00

120

Peter O’Mahony

Sandycove Island SC

00:50:00

121

Joan McDonnell

Mallow Masters SC

01:00:00

122

Kevin Myers

Mallow Masters SC

01:00:00

Más rud é gur chuir tú d’ainm isteach chugainn agus nach bhfuil sé le feiceáil ar an liosta seo thuas seol r-phost chugainn nó cuir glaoch orainn a luaithe agus is féidir. Ná déan dearmad go mbeidh an deasc clárúcháin ar oscailt sa Chlub Rámhaíochta ó 6:00 in go dtí 7:00 in agus go gcaithfidh gach snámhaí clárú laistigh den am sin.

Advertisements